У посольстві США в Україні прокоментували заміну керівника Офісу президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дипломати подякували Богдану за партнерство та висловили сподівання на співпрацю з Єрмаком.

У посольстві США в Україні відреагували на звільнення з посади керівника Офісу президента Андрія Богдана та призначення на його місце Андрія Єрмака.

Відповідне повідомлення розміщено на сторінці дипломатичної установи у Twitter.

"Ми дякуємо Андрію Богдану за партнерство та цінимо його зусилля щодо підтримки історичного поступу реформ в Україні останнім часом", - йдеться у повідомленні.

Водночас дипломати висловили сподівання на продовження "нашого міцного партнерства у впровадженні реформ" з Андрієм Єрмаком.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. Від самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Відео Новий очільник офісу Зеленського: хто такий Андрій Єрмак і у яких скандалах відзначився

Андрій Єрмак, який замінив Андрія Богдана, знає тоді ще актора і керівника "Кварталу-95" з початку 2000-х років. Він долучився до команди вже президента Зеленського з перших днів, але довго перебував у тіні, допоки не засвітився у двох важливих міжнародних справах. Більше - у сюжеті.

Новий очільник офісу Зеленського: хто такий Андрій Єрмак і у яких скандалах відзначився

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції