У посольстві США в Україні торгували візами

Двоє співробітників посольства США торгували секретною інформацією - як отримати американську візу.

В Україні може вибухнути майже дипломатичний скандал. Двоє співробітників посольства США торгували секретною інформацією - як отримати американську візу. Правоохоронці з'ясували, що злочинне угруповання має спільників по той бік океану.

На початку року з США надійшов сигнал від ФБР, що хтось в Україні штампує американські візи. Міліція викрила організоване злочинне угруповання. Клієнтів шукали під вивісками спеціально створених туристичних фірм. Коштувала "американська мрія" - 15 тисяч американських доларів. Сліди привели оперативників до стін американського посольства у Києві. З'ясувалося, що в схемі були задіяні двоє співробітників амбасади. Обізнані із тонкощами співбесід, вони знали, як обійти усі дипломатичні пастки.

Щоб приспати пильність американської охорони, клієнтові відкривали шенгенську візу і відправляли на кілька днів до Євросоюзу. З таким паспортом шанси на успіх відчутно зростали. Далі – валіза, аеропорт, америка. У Сполучених Штатах на українського гостя уже чекали. Інші учасники ОЗУ з числа колишніх жителів СНД займалися його натуралізацією.

Арешти по різні боки Атлантики провели синхронно. ФБР одягла наручники на вісімнадцятьох підозрюваних. ГУБОЗ узяв українського куратора цієї справи. Українці, які виїхали за цією схемою до США, уже можуть пакувати валізи, на них чекає депортація.

Нагадаємо, співробітники спецслужби і прикордонники виявили канал нелегального переправлення громадян України до Латвії. Упродовж кількох років за кордон переправили близько півтора тисяч чоловік.

Читайте також:

СБУ виявила нелегальний канал переправлення українців до Латвії

В Україні розробили паспорт для безвізового в'їзду у 188 країн

Україна передала країнам ЄС проекти угод про скасування візових зборів

ВідеоУ посольстві США в Україні торгували візами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: