У потязі "Одеса – Москва" вилучені документи Третього рейху

У потязі в ящику для вугілля було виявлено 17 документів німецькою мовою та 17 пам'ятних знаків у вигляді хрестів, прикрашених фашистською свастикою.

Співробітники брянської митниці вилучили в потязі "Одеса-Москва" коробку з німецькими документами часів Веймарської республіки і Третього рейху, а також пам'ятні значки зі свастикою.

У ящику для вугілля було виявлено 17 документів німецькою мовою та 17 пам'ятних знаків у вигляді хрестів, прикрашених фашистською свастикою.

У прес-службі Центрального митного управління РФ повідомили, що знайдені документи являють собою трудові книжки і посвідчення особи. Вони датовані 1920-1930 роками.

Власником предметів виявився громадянин України. Він зізнався, що перевозив речі на прохання незнайомої людини і про вміст коробки нібито не знав. "Перед прибуттям потягу в зону прикордонного контролю чоловік засумнівався у законності перевезення товару і вирішив приховати його від митників", - зазначили в митниці.

Повідомляється, що українець був оштрафований в адміністративному порядку. "Вилучені предмети направлені на експертизу, за результатами якої буде вирішуватися питання про порушення кримінальної справи", - зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, в 2002 році в Мадриді з офісу відомої аукціонної фірми було вкрадено золоту закладку Адольфа Гітлера.

Читайте також:

У Польщі саджатимуть за комуністичну символіку

У Молдові хочуть заборонити комуністичну символіку

Офіцерів НАТО викрили у використанні нацистської символіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: