Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У поїзді "Одеса – Харків" спіймали 36 "зайців", чиє безквиткове перевезення влаштували 12 провідників

Розпочато службове розслідування та видано попередження про розірвання контракту із залізничниками, які вчинили порушення.

Працівники департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця» 23-24 лютого провели перевірку пасажирського поїзда № 60/59 Одеса – Харків – Одеса, під час якої виявили 36 безквиткових пасажирів та визначили 12 провідників, які організовували їхнє перевезення.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

За цими фактами розпочато службове розслідування та видано попередження про розірвання контракту із залізничниками, які вчинили порушення.

«Також за незадовільну підготовку поїзної бригади до рейсу буде розглянута доцільність перебування на займаних посадах керівництва депо прописки цього поїзда - «Пасажирське вагонне депо станції Одеса-Головна» філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, уже 2018 року "Укрзалізниця" планує запустити електронну послугу waiting list (лист очікування). За відсутності квитків на необхідний поїзд пасажири зможуть зареєструватися в електронну чергу, а потім мати пріоритетне право на викуп квитка, щойно він з'явиться в продажу.

ВідеоНове підвищення цін від "Укрзалізниці": чи можливо заощаджувати на квитках

Українців попередили - слід готуватися до росту цін на залізничні квитки вже навесні 2018 року. А ще одне підвищення вартості проїзду чекає на нас трохи згодом. Залізничники виправдовуються, мовляв, підвищувати ціни змушені – і паливо дороге, і вагони та колії ремонтувати недешево. Якщо зростання цін - неуникне, варто знати про кілька корисних лайфхаків, які допоможуть заощадити ваші гроші під час мандрівок залізницею.

Нове підвищення цін від "Укрзалізниці": чи можливо заощаджувати на квитках

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції