У ПР кажуть, що Росія геть знахабніла

Депутат від Партії регіонів Володимир Ландік переконаний: для керівництва Росії українці - ніхто. І ніяких обіцянок Росія не виконуватиме.

Ставлення російського керівництва до України стає все нахабнішим.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Володимир Ландік.

"Росія — це дуже хитра, зухвала країна. Вона вже не єльцинська. Це він говорив: "Просыпаешься и думаешь, что ты сделал для Украины". Ці вже прокидаються і думають: що вкрасти в України", — заявив регіонал.

"Мені дуже не сподобалася остання зустріч Мєдвєдєва із нашими олігархами. Вони хотіли качати туркменський, казахський газ через російську територію, а Росія сказала їм: "До побачення". Ми ж Росії ніколи не казали "до побачення", - сказав він.

На питання чи взагалі здатна влада говорити Росії категоричне "ні" він відповів: "Якщо йдеться про газову трубу, то відразу і Микола Азаров, і Юрій Бойко заговорили по-іншому. Видно було, що ніхто трубу не віддасть ні в який консорціум. Якщо ми раніше казали, що подумаємо, то тепер - нічого не буде".

Говорячи про харківські угоди він зазначив: "Знаєте, що таке Україна для наглої Росії? Ми ніхто. І раптом - із Севастополя копняком! Та вони підуть на все, щоб бути тут із ржавими непотрібними мильницями".

"І ми розуміємо, що Росія знизила ціну на газ на 100 доларів тільки тому, щоб там залишитися. І я не дуже вірю, що вона нам дасть обіцяних 40 мільярдів", - додав депутат.

Ландік також зауважив, що йому і всій фракції соромно, коли з антиукраїнськими висловлюваннями виступають однопартійці.

Водночас він висловив упевненість, що коли Україна буде сильною, її "покличуть і в Європу, і в Америку, і в Африку".

Читайте також:

МЗС: російський флот у Криму не загрожує суверенітету України

Мєдвєдєв: українці живуть гірше за росіян

СБУ не буде боротися з російськими розвідниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: