У ПР назвали анекдоти про Януковича свободою слова

Регіонал Олександр Стоян дозволив розповідати анекдоти про Віктора Януковича, запевнивши, що за це до відповідальності не притягують.

У Партії регіонів вважають, що демократія в Україні процвітає, бо про президента Віктора Януковича можна розповідати анекдоти і за це нічого не буде.

"Це повна брехня, що за цей рік президентства Януковича ми наблизилися до диктатури", - заявив народний депутат від ПР Олександр Стоян.

"Якщо мова йде про кримінальні справи, які заведені проти опозиціонерів, то ми з самого початку казали про це, що це буде. І попередня влада виступала з лозунгом "Бандитам тюрми". А ті, хто вважають, що це політичне замовлення, то можуть це в суді спростувати", - наголосив він.

"В нас свобода слова залишається, свобода думки залишається. Януковича, хто хоче, критикує, анекдоти про нього розповідають. І я не чув, щоб за це притягали до відповідальності", - зазначив він.

"Сьогодні я навпаки чув заяву одного із представників Європарламенту, правда, не пам'ятаю кого, що Україна йде демократичним шляхом, що вона відкрита і що по своїм діям і розвитку доганяє Польщу", - уточнив депутат.

Цікаво, що у грудні минулого року інший регіонал - Ярослав Сухий - фактично заборонив сміятися з анекдотів про Януковича. "Над представниками Партії регіонів не рекомендується нікому сміятися. Буде адекватна відповідь - смішна і весела", - сказав він.

Читайте також:

Генпрокурор заборонив журналістам глузувати з "донецьких"

Янукович назвав українську демократію найкращою в Європі

Герман про свободу в Україні: бідний не може бути вільним

Українці оцінили демократію Януковича на слабеньку трієчку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: