У ПР обурені: "падлюку" Бандеру вшановувати можна, а Сталіна - ні

У Партії регіонів кажуть, що в Україні є люди, що боготворять Сталіна, і їхні бажання мають бути реалізовані.

Нардеп від Партії регіонів Василь Хара переконаний, що перед встановленням пам’ятника Йосипу Сталіну не потрібно проводити референдум, тому що аналогічні волевиявлення не проводились перед встановленням монументів керівникам ОУН та УПА.

Він висловив переконання, що референдуму в Запоріжжі щодо встановлення бюсту Сталіну ніхто не чекатиме.

“Поставлять пам’ятник і все. Де написано, що потрібно проводити референдум, щоб поставити пам’ятник Сталіну? І де написано, що не потрібно проводити його, щоб вшанувати Бандеру? Це політичні ігри, які нікому не потрібні. До всіх треба відноситися однаково”, - наголосив він.

Сам Хара теж не має однозначного ставлення до Сталіна.

“Мій батько свого часу постраждав від "сталінізму". І я молю Бога за те, що він залишився живим. Половина мого грецького села було арештована і розстріляна. Однак треба віддати належне, що Сталін створив велику державу”, - зазначив регіонал.

“Але я, наприклад, вважаю Шухевича, Бандеру ворогами нашого народу, падлюками і зрадниками, які знищували народ. То чому тоді цим падлюкам ставили пам’ятники, а Сталіну не можна? Чому тоді не влаштовували бої проти цього?” - обурився нардеп.

За його словами, є частина людей, які боготворять Сталіна.

“І вони мають право на те, щоб їхні бажання були реалізовані. Сталін такий же злодій для Галичини, як і для нас Бандера. То в чому ж різниця? Виходить, що галичанам все можна, а Сходу та Півдню нічого не можна? Це несправедливо”, - додав політик.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович запропонував з приводу встановлення бюсту Йосипа Сталіна в Запоріжжі провести міський референдум.

Читайте також:

Янукович проведе в Запоріжжі референдум через Сталіна

Пам'ятник Сталіну в Запоріжжі встановлять 5 травня

Східна Україна висловилася проти пам'ятників Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: