У ПР попередили Тимошенко, що вона "дограється" до трибуналу

У Партії регіонів стверджують, що "завдання Тимошенко – довести країну до злиднів, щоб потім народом, доведеним до злиднів, командувати".

Голова фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов вважає, що діяльність лідера блоку її імені Юлії Тимошенко заслуговує на суд міжнародного трибуналу.

Про це він сказав журналістам, коментуючи організовані БЮТ акції протесту проти дій влади.

Єфремов закликав Тимошенко "зупинитися і не розхитувати ситуацію в державі". За його словами, "ті дії, які робить Тимошенко, можуть призвести до того, що, зрештою, вона може догратися до такого ступеня, що міжнародний трибунал її судитиме".

Єфремов підкреслив, що, коли Тимошенко була при владі, то "вона все розповідала, що національні інтереси здає Ющенко, а Ющенко - що вона національні інтереси здає". "Цю платівку вона крутить щодо інших питань", - додав він.

За словами регіонала, "потрібно зупинитися і не розхитувати ситуацію в державі".

За його словами, зараз для влади головне – налагодити економічні процеси, щоб не повторилася ситуація, яка сьогодні є у ряді країн, зокрема, в Греції, коли люди виходять на вулиці через економічні проблеми.

Єфремов переконаний, що "завдання Тимошенко – довести країну до злиднів, щоб потім народом, доведеним до злиднів, командувати". "Не вийде, не дамо цього зробити", - підкреслив він.

Депутат відзначив, що всі міжнародні договори, які готуються до підписання з Росією, виключно захищають національні інтереси України. "Всі речі, які узгоджуються, вони проходять детальне опрацювання фахівцями і спрямовані виключно на розвиток нашої держави", - додав він.

Єфремов назвав провокаційними і дезінформуючими громадян про суть підготовлюваних угод дії опозиції щодо організації акції протесту. "Ті люди, які сьогодні виходять з мітингами, з провокаційними діями - це злочин відносно свого народу і відносно своєї держави", - сказав політик.

При цьому парламентар підкреслив, що влада робитиме все для того, щоб не допустити зіткнень і провокацій під час проведення мітингів.

Нагадаємо, вранці у вівторок близько 2,5 тисяч прихильників опозиційних сил протестували в Маріїнському парку біля будівлі парламенту проти політики президента Віктора Януковича, зокрема проти міждержавних угод з Росією, що готуються до підписання 17 травня.

Читайте також:

Тимошенко звинуватила уряд у здачі всієї української енергетики Росії

Тимошенко похвалилася першою перемогою над урядом

Тимошенко погрожує достроково скинути Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: