У ПР визнали фальсифікації при голосуванні за угоду по ЧФ РФ

Регіонал Ярослав Сухий заявив, що не брав участь у голосуванні та визнав факт фальсифікації з використанням його карточки.

Ярослав Сухий
УНІАН
Ярослав Сухий
Губернатор Тернопільської області, народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий заявив, що не брав участь у голосуванні по ратифікації нової угоди про базування ЧФ Росії в Україні.

Як повідомило Всеукраїнське об’єднання "Свобода", 29 квітня під час засідання сесії Тернопільської обласної ради, голова Тернопільської облдержадміністрації, народний депутат України Ярослав Сухий під стенограму заявив, що не брав участь у голосуванні щодо ратифікації "харківських угод" та визнав факт фальсифікації з використанням його карточки.

Прес-служба ВО "Свобода" навела уривок стенограми виступу Сухого у Тернопільській облраді: "Ви мене звинуватили в тому, що я допустив зраду національних інтересів. Це моя карточка допустила зраду національних інтересів. В той день, коли дане питання голосували, я був у Підгайцях цілий день. Заяву про припинення повноважень народного депутата України я написав ще 16 квітня. Це не моя вина, що вона досі не виноситься на голосування і не розглядається комітетом".

"Свобода" вимагає перевірити особисту участь у голосуванні 27 квітня 2010 року усіх народних депутатів. В організації стверджують, що окрім Ярослава Сухого в згаданому голосуванні спрацювали карточки щонайменше 30 народних депутатів, які не брали участі в засіданні, наприклад, перебували в офіційних відрядженнях (Сергій Ківалов, Сергій Головатий).

Також "Свобода" наголошує, що через порушення при голосуванні не може бути жодної мови щодо суспільної легітимації "харківських угод".

Нагадаємо, Верховна рада 27 квітня ратифікувала українсько-російську угоду про продовження базування в Криму Чорноморського флоту РФ до 2042 року.

За відповідне рішення проголосували 236 народних депутатів, зокрема 160 від Партії регіонів, 9 від БЮТ, 7 – НУ-НС, 27 – Компартія, 20 – Блок Литвина та 13 позафракційних депутатів.

Водночас, протягом голосування половина депутатів-регіоналів не були на своїх місцях - вони блокували трибуну.

Водночас, у Блоці Литвина заявили, що відсутність в залі депутатів, картки яких проголосували за ратифікацію угоди щодо російського флоту, не стане підставою для скасування цього рішення.

Крім того, депутати-регіонали Сергій Ківалов і Сергій Головатий 27 квітня перебували в Страсбургу. Водночас їхні картки у Києві проголосували за ратифікацію угоди щодо пролонгації перебування ЧФ РФ в Криму.

Як відомо, за Конституцією депутати зобов’язані голосувати персонально.

Читайте також:

Кілька регіоналів проголосували за угоду по ЧФ РФ зі Страсбурга

Прокуратура порушила справу у зв’язку з бійками в Раді

Опозиція хотіла заблокувати Литвина вдома і пофарбувати йому голову

У Севастополі ратифікацію угоди про ЧФ РФ транслювали в спортбарах

ВідеоГолосування у ВР за угоду по ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: