Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ПР впевнені, що червоний прапор - не символ СРСР

У Партії регіонів вважають, що на Прапорі Перемоги є тільки символи військової частини, яка взяла Рейхстаг, а не Радянського Союзу.

Використання червоного прапора в дні свята Перемоги жодним чином не є поверненням Україні до радянської символіки.

Про це заявила народний депутат з фракції Партії регіонів Олена Бондаренко.

Як повідомляється на офіційному сайті Партії регіонів, на брифінгу в Національному прес-центрі у столиці США Вашингтоні Бондаренко підкреслила, що ухвалення Верховною радою закону "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" було прийнято для увічнення пам'яті та подвигів старшого покоління українців, які віддавали життя за Батьківщину.

"Український парламент прийняв документ, який говорить виключно про використання прапора військової частини, яка брала Рейхстаг. На цьому прапорі є номер частини і назва. Там немає символів Радянського Союзу. Єдина схожість, що прапор має червоний колір", - заявила Бондаренко.

Нагадаємо, 21 квітня Рада встановила однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором. Раніше президент Віктор Янукович заявляв про намір підписати цей закон. 6 травня закон був відправлений на погодження до Кабміну.

Читайте також:

Регіонали віддадуть зарплату на червоні прапори для Західної України

Добкін: Харків вже завішали червоними прапорами

Юристи: Янукович дозволив губернаторам не вивішувати червоні прапори

Одесою пронесли гігантський червоний прапор

Залиште свій коментар

Вибір редакції