У ПР вважають, що пункт "проти всіх" - це анархія

Регіоналка Олена Бондаренко вважає, що громадян треба обирати "з тих, хто є", а партіям - співпрацювати з ПР, оскільки іншої альтернативи немає.

Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко вважає наявність у виборчому бюлетені пункту "проти всіх" ознакою анархії в державі.

"Наявний пункт "проти всіх" - це не громадянська позиція. Куди пішли ці голоси - в корзину? Хтось узяв за них відповіді? Хтось вирішив ці проблеми? ... Це не діалектичний підхід абсолютно. Розумієте, це анархія, повна анархія", - заявила регіоналка в ефірі регіонального донецького телеканалу.

При цьому вона додала: "Я вважаю, що в даному випадку треба вибирати з тих, хто є".

Бондаренко зауважила, що іншим партіям треба йти на діалог з Партією регіонів, оскільки сьогодні немає іншого вибору.

"Знаєте, яка в наших конкурентів була передвиборна риторика? - Ми з Партією регіонів ніколи співробітничати не будемо. У мене запитання - а де ви знайдете іншу партію в парламенті? І ось коли нам кажуть, приміром, що ми не повинні співробітничати з БЮТ, НУ-НС чи з іншими, шановні, покажіть мені інші партії в парламенті, з якими я в ідеалі могла б співробітничати?! Треба працювати з тими, хто є", - пояснила вона.

Нагадаємо, в новому законопроекті про парламентські вибори хочуть прибрати пункт "не підтримую жодного з кандидатів".

За словами міністра юстиції, голови робочої групи з розробки нового виборчого законодавства Олександра Лавриновича, законопроект про вибори народних депутатів планується передати до Ради влітку поточного року.

Водночас, за даними соціологічного опитування GfK Ukraine, в Україні зафіксувано рекордну кількість виборців, які готові голосувати "проти всіх" або взагалі не прийти на вибори.

Так, за даними проведеного в січні дослідження, 10% українців не брали би участі у виборах, 21% проголосували би проти всіх та ще 21% не знали б, за яку партію проголосувати

Читайте також:

Українцям заборонять голосувати проти всіх

Популярність графи "проти всіх" встановила рекорд в Україні

Президент закриє шлях в Раду "маргінальним політикам"

Губернатор Прикарпаття пообіцяв Януковичу у 2015 році 70% голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: