У ПР вважають, що стабільна Україна не потрібна нікому у світі

Вадим Колесніченко прокоментував висловлювання Олександра Єфремова про зовнішнього "інвестора", який виділив кошти на реалізацію в Україні "революційних" проектів .

Будь-яка країна, яка знаходиться за межами української території, зацікавлена ​​в нестабільній Україні, заявив заступник керівника фракції Партії регіонів у Верховній раді Вадим Колесніченко.

Цими словами Колесніченко прокоментував висловлювання Олександра Єфремова, який, нагадаємо, заявив, що зовнішній "інвестор" виділив кошти на те, щоб в Україні готували людей для реалізації проектів "за варіантом північної Африки".

"Єфремов спрогнозував хід подій, які були в європейській і світовій історії. Якщо згадати події 2004 року, де окрім народного ентузіазму мало місце рясне фінансування з-за кордону, а також аналіз записів WikiLeaks і аналіз сьогоднішніх подій показує, що революції заносяться і фінансуються ззовні ", - відзначив Колесніченко.

За його словами, Єфремов звернув увагу на те, що в разі революції будуть реалізовані не інтереси представників народного гніву, а політиків, які маніпулюють подібними акціями.

"Якщо говорити про те, кому це вигідно, можна поставити запитання, хто на земній кулі зацікавлений в багатій і процвітаючій Україні. Таких країн немає, тобто будь-яка країна, яка знаходиться за межами української території, зацікавлена ​​в нестабільній Україні, що перебувала б на межі конфлікту і розколу", - наголосив Колесніченко.

Причиною цього може служити те, що територія нашої держави досить велика, є різні природні ресурси і хороший промисловий потенціал, відзначив регіонал.

"Це все можна використати для розвитку України та введення її в число передових країн світу. Для того, щоб цього не допустити і застосовуються такі цинічні технології. Тому для влади залишається тільки одне: працювати, працювати і ще раз працювати… Якщо ми не будемо працювати, а будемо займатися різного роду провокаторами - країна не буде далі розвиватися ", - сказав Колесніченко.

Нагадаємо також, у Партії регіонів заявили, що "податковий Майдан" спонсорували Джордж Сорос і Борис Березовський.

У свою чергу виконавчий директор міжнародного фонду Джорджа Сороса "Відродження" Євген Бистрицький заявив, що Партія регіонів страждає від психічної патології і боїться незалежних дій громадян України.

Читайте також:

У Партії регіонів українську опозицію назвали п'ятою колоною

40% українців вірять у можливість лівійського сценарію в Україні

Західні ЗМІ порадили африканцям вчитися на помилках України

60% українців готові до акцій протесту, 32% - до вуличних безладів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: