Тігіпку пророкують місце заступника голови ПР

У разі вступу в Партію регіонів віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко може бути обраний заступником голови ПР.

Віце-прем'єра, міністра соціальної політики Сергія Тігіпка оберуть заступником голови Партії регіонів після його вступу до лав цієї партії.

Про це заявив нардеп, заступник голови фракції ПР, нинішній перший заступник голови партії Володимир Рибак.

"Я думаю, що Тігіпко - людина здібна, і, цілком можливо, в керівництві Партії регіонів він буде одним із заступників", - сказав Рибак.

Коментуючи думку, що посада заступника голови не відповідає рівню амбіцій Тігіпко, Рибак зазначив, що віце-прем'єра ніхто не примушує вступати в ПР.

Він нагадав, що для злиття з ПР "Сильна Україна" повинна на з'їзді прийняти рішення про саморозпуск, здати печатку та свідоцтво про реєстрацію в Міністерство юстиції, а потім рекомендувати своїм членам в індивідуальному порядку звернутися із заявою до ПР.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Тігіпко може стати лідером Партії регіонів, але цю інформацію спросутвали у партії влади.

Нагадаємо, про злиття партії Тігіпка з Партією регіонів стало відомо 16 серпня. Цю інформацію підтвердив лідер Партії регіонів, прем'єр Микола Азаров.

У той же час заступник голови "Сильної України" Олександра Кужель вважає для себе неприйнятним вступ до Партії регіонів.

Читайте також:

Азаров і Тігіпко закликали "всі здорові сили суспільства" об’єднуватися

Гриценко про злиття "Сильної України" і ПР: Тігіпко купив квиток на "Титанік"

Партія Тігіпка приєднується до Партії регіонів

Рейтинг Партії регіонів за рік знизився вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: