У "Праві на владу" активістка розгромила політиків емоційною промовою: Ми втрачаємо країну на очах

Берлінська не стримувалась у висловлюваннях.

Вчора, 24 листопада, у суспільно-політичному ток-шоу "Право на владу" політики та експерти обговорювали євроінтеграцію, безвізовий режим з ЄС та головні вимоги активістів Революції Гідності, які не вдалось виконати за три роки від початку Євромайдану.

Що зроблено на цьому шляху, та чому за цей термін прихильникам реформ і євроінтеграції не вдалось зламати стару систему – на ці запитання у студії "Права на владу" відповідали Світлана Заліщук, Сергій Висоцький, Ігор Луценко та заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків.

Так, народний депутат від "Народного фронту" Сергій Висоцький вважає, що досягненню   поставлених на Майдані цілей завадила російська агресія. Також депутат висловився щодо зволікань із впровадженням безвізового режиму для України, Висоцький заявив, що Європа затягує з безвізовим режимом, бо ментальність європейців змінилась.

Міністр МЗС Павло Клімкін запевняє, що Євросоюз повністю готовий скасувати візи з Україною, і це дали ясно зрозуміти на вчорашньому саміті Україна - ЄС. Головний дипломат впевнений, що процес йде дуже жваво.

Натомість активіст Майдану, медик та юрист Геннадій Друзенко заявив про те, що угода про асоціацію була більше прописана європейською стороною та вигідніша для Європи. А керівник платформи "Національна стратегія розвитку" Дмитро Співак вважає, що 90% українців не хвилює безвіз, адже вони не мають коштів, аби їздити за кордон.

Голова фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко нагадав, що головними вимогами активістів Євромайдану були не скасування віз, а підвищення рівня життя до європейського.

Активістка Марія Берлінська розгромила політиків емоційною промовою: "Ми втрачаємо країну на очах". Вона обурена тим, як старі та нові політики поповнюють свої кишені в той час, коли в країні йде війна. Марія звернулась до влади у студії "Право на владу" та не стримувалась у висловлюваннях. Переглянути відео можна за посиланням. Треба відзначити, що під час її виступу 98% глядачів у студії підтримали висловлювання Марії Берлінської.

Марія Берлінська
Право на владу
Марія Берлінська

Переглянути повний випуск суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" можна за посиланням.

"Право на владу" виходить в прямому ефірі телеканалу 1+1 щочетверга о 23:00.

Активістка розгромила політиків емоційною промовою: «Ми втрачаємо країну на очах»

Марія Берлінська вийшла на Майдан студенткою Києво-Могилянської академії, а за три роки з військового волонтера стала фахівцем-консультантом у галузі аеророзвідки та керівником Центру підтримки аеророзвідки. Активістка обурена тим, як старі та нові політики поповнюють свої кишені в той час, поки в країні війна. Марія звернулась до влади у студії «Право на владу» та не стримувалась у висловлюваннях.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: