Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Правому секторі" відхрестились від затриманого ФСБ "українського екстреміста"

В організації стверджують, що чоловік розповсюджував порнографію.

Затриманий у Москві Ігор Пиріжок, якого російська ФСБ назвала членом "Правого сектору", дійсно намагався вступити до лав цієї організації, але безуспішно. Про це повідомляє прес-служба "Правого сектору".

"Офіційно повідомляємо: Ігор Пиріжок справді намагався долучитися до "Правого сектору" протягом кількох тижнів навесні 2014 року. Проте під час перевірки цієї особи з‘ясувалося, що він займається розповсюдженням порнографічних матеріалів. Для цього користувався корупційними зв‘язками у ГУ МВС РФ у Москві. Одразу було вжито необхідних дисциплінарних заходів щодо громадянина Пиріжка. Після чого він втік до Російської Федерації. Подробиці його проживання на території РФ нам невідомі, оскільки з того часу ми не маємо до його долі жодного стосунку. Відповідно, ми не несемо і жодної відповідальності за діяльність цієї особи", - йдеться у заяві.

Також у організації ставлять під сумніви те, що в помешканні Пиріжка могли бути пропагандистські матеріали та українська символіка, які нібито вилучили силовики.

"Також є сумнівною його належність до будь-якого патріотичного руху, оскільки його кримінальний бізнес працював під "дахом" поліції Москви", - додається у повідомленні "Правого сектору".

РФ УЖЕ ВКОТРЕ ЗАПУСКАЄ ІНФОРМАЦІЙНІ ФЕЙКИ ЩОДО НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ "ПРАВИЙ СЕКТОР" ФСБ РФ заявляє про...

Опубліковано ПРАВИЙ СЕКТОР Середа, 10 квітня 2019 р.

Нагадаємо, напередодні в Інтернеті з’явився відеозапис затримання у Москві нібито члена організації "Правий сектор" Ігоря Пиріжка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції