У Празі шкодують, що Тимошенко не змогла приїхати

Голова закордонного комітету Європарламенту заявив, що Тимошенко є важливим українським лідером.

Жаль з приводу відсутності Юлії Тимошенко на саміті в Празі висловив голова закордонного комітету Європарламенту Яцек Саріюш-Вольський

"Вона є важливим українським лідером, і ми розраховуємо на її динамізм", – сказав він.

Водночас він зауважив, що минулого тижня і Юлія Тимошенко, і Віктор Ющенко пропустили з’їзд Європейської народної партії в Польщі.

Польський політик з цього приводу заявив, що "Україна проводить політику порожнього стільця, яка насправді не є політикою".

Нагадаємо, ще в програмі празького форуму була заявлена прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. Однак їй довелося відмінити закордонній візит через трагедію в Дніпропетровську, де внаслідок пожежі в залі ігрових автоматів загинули 9 осіб.

Українську делегацію очолював президент Віктор Ющенко, який обговорив з президентом Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу питання енергетичної співпраці України з ЄС і лібералізації візового режиму між Україною та країнами Євросоюзу.

Ющенко бачить нову програму як шлях до політичної асоціації та економічної інтеграції в рамках ЄС. "Це дорожня карта для наших відносин. Це дуже добре, що Європейська комісія побачила необхідність окремої теми спілкування з країнами Східної Європи " , – заявив президент України.

Нагадаємо, у програмі "Східного партнерства" беруть участь Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова й Україна.

Читайте також:

Єврокомісія вимагає від України виконання "повних зобов’язань"

Євросоюз та шість пострадянських держав затвердили "Східне партнерство"

Ющенко разом з Тимошенко створюватиме "Східне партнерство"

Ющенко не вважає "Східне партнерство" альтернативою вступу в ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: