Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У представництві ЄС прокоментували скандал із модернізацією кордонів України

За чутками, Європа забирає кошти та згортає свою активність у побудові нових КПП.

Офіційне представництво ЄС в Україні спробувало стишити скандал навколо чуток про закриття проекту з модернізації та будівництва прикордонних контрольно-пропускних пунктів на межі України та країн союзу. За словами голови дипломатичної установи, остаточного рішення з цього питання ще не існує, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми знаємо, що виникли труднощі з реалізацією проекту. На цей момент я не можу підтвердити чи спростувати той факт, що діяльність проекту припинена", - заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі.

ВідеоЄС припинив фінансування розбудови та модернізації прикордонних пропускних пунктів з Україною

За інформацією агентства Reuters, європейці мають сумніви в здатності Києва проводити реформи. Проект з модернізації шести українських КПП на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною і Румунією був заснований ще 2014 року. Проте жоден контрольно-пропускний пункт повністю не збудували, хоча ЄС надав 26 мільйонів євро.

ЄС припинив фінансування розбудови та модернізації прикордонних пропускних пунктів з Україною

Українська сторона вкотре пообіцяла, що всі пункти пропуску добудують і відкриють цьогоріч – для цього вже оголосили повторні тендери, а держава додасть своїх грошей. Європейські інвестори начебто готові дати українцям іще один шанс.

За інформацією агентства Reuters, європейці мають сумніви в здатності Києва проводити реформи. Проект із модернізації шести українських КПП на кордонах із Польщею, Угорщиною, Словаччиною і Румунією, заснований ще у 2014 році, нібито планують згорнути, бо жоден контрольно-пропускний пункт цілком не збудували, хоча ЄС надав 26 мільйонів євро, а роботи мали бути закінчені в 2016 році. Міністр фінансів Олександр Данилюк назвав таку ситуацію самодискредитацією України та висловив думку, що побудовою митниць мала займатися регіональна влада, а не Державна фіскальна служба.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції