У президента похвалилися, що українці вважають "Велике будівництво" головною подією 2020 року

У президента похвалилися, що українці вважають "Велике будівництво" головною подією 2020 року

Офіс Президента України

Негативними подіями 2020 року стали епідемія коронавірусу, весняний карантин та війна на Донбасі.

93% опитаних українців назвали головною позитивною подією 2020 року "Велике будівництво" — спільну програму президента та уряду, яка передбачає інфраструктурну модернізацію України.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента з посиланням на результати опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Будівництво автошляхів у межах "Великого будівництва" вважають головною позитивною подією року, що минає, переважна більшість респондентів — 93%. Жодна інша подія не набрала такої підтримки опитаних. 

Крім того, подіями 2020 року українці назвали епідемію коронавірусу, весняний карантин, війну на Донбасі. Але всі ці явища негативно оцінили від 94,8% до 100% респондентів.

Дослідження проводилося від 5 до 13 грудня 2020 року в усіх регіонах України, крім окупованих територій Криму та Донецької й Луганської областей. Опитування здійснене методом особистого інтерв'ю face-to-face серед 2004 респондентів віком від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Нагадаємо, що за даними опитування Центру Разумкова, президент України Володимир Зеленський став для 42% українців "Розчаруванням 2020 року". Водночас він також очолює рейтинг "Політика року". 

Наступна публікація