Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У президента показали на відео, як відновлювали міст у Станиці Луганській

Нині ним уже користуються місцеві мешканці.

Нещодавно відремонтований пішохідний міст на лінії розмежування на Донбасі у Станиці Луганській вже працює. Роботи завершили на кілька днів раніше, аніж було заплановано.

Відеоролик з процесом відновлення зруйнованого бойовиками мосту опублікувала пресслужба Офісу президента у Facebook.

На відео в прискореному режимі показано, як глава держави спершу намагався домовитися про будівництво переправи, а також основні етапи її зведення.

"Обіцяли – зробили. Міст у Станиці Луганській – символ єдності України. Його відкрили раніше запланованого терміну, і сьогодні ним уже користуються місцеві жителі", - йдеться в повідомленні.

Як будувався міст у Станиці Луганській.

Обіцяли – зробили. Міст у Станиці Луганській – символ єдності України. Його відкрили раніше запланованого терміну, і сьогодні ним уже користуються місцеві мешканці.

Опубликовано Офіс Президента України Суббота, 23 ноября 2019 г.

Нагадаємо, у Станиці Луганській 20 листопада президент України Володимир Зеленський з міжнародною делегацією урочисто відкрив відбудований пішохідний міст. На офіційне відкриття прибули представники посольства Франції та Німеччини. Тоді глава держави анонсував, що міст повністю запрацює за два дні.

Відео У Станиці Луганській відкрили відновлену переправу

Побачити відремонтований міст на лінії розмежування приїхав президент Зеленський разом із послами Німеччини та Франції. На протилежному боці досі висять прапори так званої ЛНР, але невдовзі їх обіцяють зняти. Прикордонники планують поставити додатковий мобільний комплекс для перевірки документів.  

У Станиці Луганській відкрили відновлену переправу

Залиште свій коментар

Вибір редакції