У президента повідомили кількість жителів Криму, що перебувають в російських тюрьмах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більшість із них - кримські татари.

В російських в'язницях і в'язницях тимчасово окупованого Криму утримують 94 українських політв'язня, які проживали на території півострова. Із них близько 70 - кримські татари.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента з посиланням на постійного представника президента в АР Крим Антона Кориневича.

Так, на брифінгу в Києві він заявив що питання звільнення незаконно утримуваних громадян України постійно порушується представниками української влади, насамперед президентом і дипломатами, на міжнародному рівні.

"І, на нашу думку, справді важливо прийняти законодавче регулювання й ухвалити закон, який би стосувався гарантій соціального і правового захисту з боку держави політичних в’язнів, полонених та їхніх сімей", – наголосив Кориневич.

Раніше повідомлялося, що Україна працює над стратегією з деокупації та реінтеграції АР Крим та м. Севастополя. Представництво президента України в АР Крим зазначає, що значним важелем тиску на державу-окупанта є відновлення постачання води на півострів лише за умови деокупації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції