У президента розкрили "повстання на сході України"

Роман Безсмертний подякував керівникам східних областей за те, що вони "змогли втримати ситуацію".

Заступник голови Секретаріату президента Роман Безсмертний заявив, що газовий конфлікт був спровокований з метою "підняти схід України проти діючої влади".

На селекторній нараді з головами областей, яка відбулася 12 січня, він подякував "Нафтогазу", міністерству палива й енергетики та областям, "які змогли втримати ситуацію".

"Насамперед хочу подякувати тим, хто працював у східних регіонах. Те, що автори цієї ідеї з перекриттям поставок газу задумували підняти схід України проти української влади – це очевидно", - заявив Безсмертний.

"Подяка всім, хто працював на сході, кому вдалося вперше в історії України повернути в реверсному напрямку газотранспортну систему України. Це насамперед Донецька, Луганська, Харківська області, де вдалося колосальними зусиллями, але стабілізувати ситуацію", - додав він.

Чиновник наголосив, що ситуація залишається складною в Одеській області, Криму та особливо в Севастополі, "тому необхідно думати, як поліпшувати там стан справ".

"На сьогодні ситуація досить складна. Її не треба прикрашати, але й драматизувати не треба. Вона складна у зв’язку з мінусовою динамікою температури", - сказав Безсмертний.

Як повідомляв ТСН.ua, на вихідних Роман Безсмертний заявляв, що Москва штучно створила газову кризу для того щоб прем'єр-міністр Юлія Тимошенко одержала політичні дивіденди.

А голова СП Віктор Балога закликав об'єднуватися проти Росії, яка, за його словами, "прагне отримати контроль над газотранспортною системою та низкою стратегічних підприємств України, і для цього використовує газовий шантаж". Він, зокрема, впевнений, що РФ ретельно готувала "газову атаку" на Україну.

Читайте також:

Ющенко звинувачує Тимошенко у газовій змові з Москвою
Україна заявляє, що Росія відбирає в неї газову трубу

Росія готова негайно домовлятися з Україною про газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: