У президента за економічні порушення хочуть не саджати, а штрафувати

Мова йде про такі порушення, як провоз контрабанди, залишення інвесторів будівництва без квартир, продаж піратських дисків чи виведення грошів в офшор.

В Адміністрації президента підготували законопроект, згідно з яким за економічні правопорушення тепер не будуть садити до в’язниці, а лише штрафувати. Про це повідомив радник президента-керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента Андрій Портнов.

Зокрема, мова йде про такі порушення, як провоз контрабанди, залишення інвесторів будівництва без квартир, продаж піратських дисків чи виведення грошів в офшор.

Сума штрафу за ці правопорушення, згідно з проектом закону, має удвічі перевищувати завданий  збиток.

За словами Портнова, відсидка шахрая державі нічого не давала, тоді як штрафи наповнять бюджет, поліпшать інвестиційний клімат, і знизять тиск на підприємців. Аферистів навіть не заарештовуватимуть, а відпускатимуть до суду під заставу. Мало того, усіх, хто вже сидить, відпустять, якщо розплатяться. Щоправда, це не стосується держслужбовців, які вкрали в держави. 

"Всі особи, які були притягнуті до кримінальної відповідальності по цим статтям, автоматично будуть від кримінальної відповідальності увільнені. Навіть ті, хто тримається в місцях позбавлення волі. Ці особи мають сплатити штраф і вийти на волю", - зазначив Портнов.

Нагадаємо, раніше Портнов повідомив, що президент Віктор Янукович занепокоєний великою кількістю осіб, які утримуються в Україні під вартою.

Читайте також:

В Адміністрації президента не виключають, що "комуналка" до кінця року подорожчає

Адміністрація президента пересіла з "Мерседесів" на авто економ-класу

Адміністрація президента оприлюднила свої витрати

ВідеоУ президента за економічні порушення хочуть не саджати, а штрафувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: