У президенти України балотуватиметься Борис Тарасюк

Тарасюк обіцяє "не допустити реваншу антидержавницької п’ятої колони в нашій державі на чолі з Партією регіонів".

Народний рух України висуватиме свого кандидата в президенти України, якщо демократичні сили не зможуть об’єднатися і підтримати єдиного кандидата на посаду голови держави.

Про це заявив голова НРУ Борис Тарасюк на урочистих заходах, присвячених 20-річчю створення Народного руху України.

"Ми повинні це зробити, щоб не допустити реваншу антидержавницької п’ятої колони в нашій державі на чолі з Партією регіонів. Якщо національні, патріотичні, демократичні сили не висунуть єдиного кандидата на президентських виборах, Рух повинен взяти в них участь самостійно", - сказав Тарасюк.

"Народний Рух України вважає, що він повинен і здатний йти самостійно на вибори (президента) і мати свого кандидата. Вчора Центральний провід (керівний орган партії) прийняв заяву, якою висловився за те, щоб Рух брав активну участь у виборах президента, і таким кандидатом в президенти від Руху бачить його голову", - сказав Тарасюк.

При цьому Тарасюк відзначив, що рішення про висунення кандидата в президенти від НРУ буде ухвалено на з’їзді партії в жовтні. Він відзначив, що згідно статуту тільки з’їзд має повноваження ухвалювати такі рішення.

В той же час Тарасюк закликав всі національно-демократичні сили об’єднатися заради загальної праці на благо України.

"Половина так званих українських партій обслуговують інтереси іншої сусідньої країни. Народний рух від початку своєї історії вставав на шляху реалізації планів по знищенню незалежності і державності України. В той же час небезпека реваншу цих політичних сил залишається дуже актуальною", - відзначив лідер НРУ, мотивуючи необхідність об’єднання демсил навколо єдиного кандидата в президенти на виборах в січні 2010 року.

Читайте також:

Тягнибок і УНА-УНСО об’єднають націоналістів проти Януковича

Тимошенко: президентські вибори вже розпочалися

Ратушняк балотуватиметься у президенти України

Тігіпко запропонував трьом кандидатам у президенти об'єднатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: