У прифронтовій Авдіївці під час пологів померли жінка та її новонароджена дитина

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прокуратура почала розслідування.

В Авдіївці, розташованій поблизу лінії фронту, під час пологів померли мати та її новонароджена дитина.

Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

21 березня до пологового відділення місцевої центральної лікарні з переймами госпіталізували 31-річну жінку. Наступного дня у породіллі,яка вирішила народжувати природним шляхом, почалося кисневе голодування, що спричинило набряк мозку та смерть.

Лікарі за допомогою кесарева розтину намагалися врятувати дитину, але упродовж трьох годин вона померла від асфіксії тяжкого ступеню.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за невиконання чи неналежне виконання лікарями своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення. Проводиться низка судових експертиз з метою встановлення причин смерті матері та її дитини, та надання оцінки діям працівників лікарні.

Нагадаємо, на Рівненщині сім'я звинувачує медиків у смерті немовляти. За їхніми словами, коли вагітна Олена Ягодка звернулася з переймами, лікарі сказали, що народжувати на 37-му тижні рано, і дві доби намагалися їх припинити. Врешті дитина померла. 

ВідеоЛікарі дві доби намагалися зупинити перейми у жінки на 37-му тижні вагітності

Вони 8 років чекали на донечку, але дитина народилася мертвою. На Рівненщині сім'я звинувачує медиків у смерті немовляти. Бо кажуть, коли вагітна звернулася з переймами, лікарі сказали, що народжувати на 37-му тижні рано. І дві доби намагалися їх припинити. Врешті дитина померла. 

Лікарі дві доби намагалися зупинити перейми у жінки на 37-му тижні вагітності

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції