Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У прифронтовому Зайцевому з рекордно низькою явкою ще не почали рахувати голоси

Деякі кандидати особисто присутні на виборчих дільницях.

На виборчому окрузі у прифронтовому селищі Зайцевому явка виборців склала рекордно низькі 26,71%, але голоси там ще не почали рахувати.

Як повідомляє Громадське, комісія довго зачитували скарги, рахувала невикористані та корінці використаних бюлетенів.

Підрахунок невикористаних бюлетенів зайняв понад дві години, оскільки їх значно більше, ніж використаних.

Таку низьку явку пояснюють тим, що половина Зайцевого окупована бойовиками так званої "ДНР", і частина виборців проживає на цій території. Але найближчий пункт пропуску двічі перекривався через повідомлення про мінування.

Підрахунок голосів проводиться у щільному колі з кандидатів, їхніх представників та спостерігачів. Деякі кандидати особисто присутні – Наталія Веселова, Надія Савченко, Володимир Весьолкін та Дмитро Радченко. Загалом тут було зареєстровано 26 кандидатів.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

ВідеоЗамінування та евакуації: на українських дільницях триває підрахунок голосів

І вже понад чотири години триває підрахунок голосів, виборчі дільниці закрилися. У Дніпрі - перші повідомлення про замінування, а у Запоріжжі виборчу комісію евакуювали (за словами очевидців, через вікно хтось закинув газові балончики).  

Замінування та евакуації: на українських дільницях триває підрахунок голосів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції