Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У прикарпатському селі фіксують спалах коронавірусу після масового застілля

У прикарпатському селі фіксують спалах коронавірусу після масового застілля

Через масове застілля вже 20 людей лише з одного села опинились у лікарні.

У селі Княжолука Долинського району Івано-Франківської області стався спалах коронавірусної інфекції після організованого застілля.

Про це розповів головний санітарний лікар регіону Руслан Савчук, пише "suspilne.media".

"Попри карантинні обмеження, певна особа вирішила провести святкування, запросивши чималу кількість гостей. Серед них був потенційний інфікований відвідувач. Ну і звідти пішов такий спалах. Я не називатиму прізвища цих осіб через захист персональних даних", - заявив Руслан Савчук.

Він також зазначив, що серед гостей були не лише односельчани. Госпіталізацію людей з цього села розпочали 30-го квітня, тоді з підозрою на COVID-19 у медзаклад привезли першого пацієнта. А від 4 до 12-го травня хворих із Княжолуки до лікарні госпіталізували майже щодня: четвертого - одну людину, п’ятого - 6, шостого - 4, сьомого - три, восьмого - 2, десятого - одну, одинадцятого - 2. Загалом 20 людей.

"Всього за допомогою лабораторного ПРЛ-дослідження наявність вірусу підтвердили у 8 людей, а в чотирьох тест показав негативний результат. В інфекційному боксованому відділенні перебувають шестеро людей. Їхній стан - середньої важкості. У реанімаційному відділенні - один пацієнт, але у нього від'ємний результат полімеразно-ланцюгової реакції", - розповіла перша заступниця голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

У терапевтичному відділенні долинської лікарні у стані середньої важкості перебувають 13 жителів села Княжолука. Середній вік госпіталізованих - від 50 до 64-х років.

Нагадаємо, що одним з осередків спалаху коронавірусної інфекції у Львівській області стало село Задвір'я Буського району, як з’ясувалось, всі виявлені 10 хворих користувались однією маршруткою

Залиште свій коментар

Вибір редакції