Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Прилуках містяни ніч пікетували відділок поліції, щоб провели розслідування загибелі юнака на коліях

Люди переконані, що юнака вбили чотири підлітки.

На сторінці Національної поліції з’явилось відеоповідомлення щодо загадкової смерті юнака на коліях у Прилуках, до розслідування смерті Дениса залучать представників потерпілої сторони та засоби масової інформації. Справу узяв під особистий контроль очільник Національної поліції, йдеться в ТСН.12.00.

Усю ніч у Прилуках не вщухав мітинг під стінами поліції. Містяни невдоволені тим, як правоохоронці розслідують справу загибелі 14-річного хлопця. Дениса Чаленка знайшли мертвим у вівторок увечері на залізничній колії. За версією поліції, той загинув внаслідок нещасного випадку під колесами потягу, але батьки провели власне розслідування і певні - їхнього сина убили. Як свідчить помічник машиніста потяга, підліток на коліях вже лежав мертвий, весь у синцях. До того ж з’ясувалось, незадовго до смерті йому погрожували.

Тож під прилуцьким відділом поліції палали шини і сюди зійшлися кількасот містян – вимагати об’єктивного розслідування справи щодо загибелі школяра на залізничній колії. Люди не вірять у офіційну версію нещасного випадку. Разом із батьками загиблого хлопчика вимагають від поліції розслідувати це як убивство.

На пікет містяни зорганізувалися у соцмережах. Суспільний резонанс у Прилуках викликали не лише обставини загибелі  14-річного Дениса Чаленка, а передусім, дії поліції. «Це було дійсно вбивство людини, а прилуцька поліція реагувати на це не хоче, но люди так просто це не залишать. Ганьба», - кажуть у натовпі.

Відео Жителі Прилук висловили недовіру правоохоронцям через загибель школяра

Шини, що палають, та народний гнів під стінами поліції. Увечері жителі Прилук вийшли висловити недовіру правоохоронцям, які, на думку містян, бездіють і прикривають убивць 14-річного Дениса Чаленка. Школяра знайшли мертвим у вівторок на залізничній колії. За версією поліції, той загинув під колесами потягу. Батьки ж певні - сина жорстоко вбили.  

Жителі Прилук висловили недовіру правоохоронцям через загибель школяра

Про те, що хлопчик загинув не під колесами потяга в один голос казали і медики і машиніст. У соцмережах розповідали про побиття Дениса чотирма підлітками, один з яких начебто син  судді столичного суду. На побиття вказують і численні плями крові, які батьки виявили за кількасот метрів від місця, де знайшли сина. Але усе це, кажуть, вперто не помічає поліція. «Прикривається все. Як це - наших дітей вбивають, а ми маємо змиритись? Сьогодні одного вбили, завтра другого. Як їх можна залишать на посаді? Як це можна терпіти?», - кажуть мітингувальники.

У натовпі хтось пропонує збирати підписи за відставку керівника поліції, хтось – навіть штурмувати відділ. Розходитися люди не збираються. Під крики  “ганьба!” натовп з вулиці перебирається у коридори поліційного відділку і під натиском людей двері не витримують. Пікетувальники збираються брати штурмом і кабінет керівника поліції, аж раптом – звідти виходять батьки загиблого хлопчика.

Разом з адвокатом  вони зупиняють натовп  та повідомляють про досягнуті домовленості, зокрема, про створення спеціальної слідчої групи із фахівців з Чернігова. «Головного слідчого управління в Чернігівській області. Зараз вони сюди приїжджають. Ми плануємо план слідчих дій в першу чергу тих, що не зробили за три дні. По-перше- встановлювати тих фігурантів, які могли вчинити цей тяжкий злочин», - каже адвокат  батьків хлопчика.

Відео У Прилуках вимагають розслідувати смерть 14-річного хлопця як вбивство

Шини, що палають, та народний гнів під стінами поліції. Увечері жителі Прилук вийшли висловити недовіру правоохоронцям, які, на думку містян, бездіють і прикривають убивць 14-річного Дениса Чаленка. Школяра знайшли мертвим у вівторок на залізничній колії. За версією поліції, той загинув під колесами потягу. Батьки ж певні - сина жорстоко вбили.  

У Прилуках вимагають розслідувати смерть 14-річного хлопця як вбивство

Мати, що ледве тримається на ногах, згодом – непритомніє. До відділу поліції викликають швидку.  Частина пікетувальників лишаються на ніч, інші – розходяться по домівках, але вранці знову повертаються. Бо як стає відомо, батькам Дениса не віддають тіло для незалежної експертизи. Обурені містяни йдуть до прокуратури, нині там знов збирається масовий пікет.

В поліції повідомили, що тіло загиблого доправили до Чернігова на експертизу і розслідування буде об’єктивним.

Кореспондент Оксана Солодовник.

Залиште свій коментар

Вибір редакції