У Прилуках заборонили радянську символіку на День Перемоги

Відділення "Свобода" виграло судову справу проти Прилуцької райради, яка вирішала на 9 травня прикрасити місто червоними прапорами.

За позовом Чернігівського обласного осередку всеукраїнського об’єднання "Свобода" суд заборонив використання у Прилуцькому районі радянських символів під час святкування Дня Перемоги.

Суд заборонив Прилуцькій райраді та всім суб’єктам, перерахованим в її рішенні, вчиняти будь-які дії, спрямовані на повне або часткове виконання зазначеного рішення до набуття законної сили рішення Прилуцького міськрайсуду у цій справі.

5 травня 2009 року документи будуть передані до Державної виконавчої служби.

Рішення про використання символіки часів Великої Вітчизняної війни в День Перемоги Прилукська райрада ухвалила 15 квітня. Після цього осередок об’єднання  "Свобода" подав позов до Прилуцького міськрайонного суду з вимогою його скасувати.

ВО "Свобода" також звернулося з приводу цього до Чернігівської обласної прокуратури. Поки що прокуратура області проводить перевірку за заявою ”Свободи”.

Як повідомлялося, рішення вивішувати на будівлях держустанов 9 травня червоні прапори як символіку Великої вітчизняної війни прийняли також Миколаївська, Луганська облрада та Запорізька міська рада.

Читайте також:

Миколаївщина кожен рік на 9 травня ставатиме червоною

Активісти "Свободи" ледь не побилися з прихильниками легалізації наркотиків

Тягнибок висунув Польщі претензії за вандалізм

Тягнибок зірвав з'їзд підкарпатських русинів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: