Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нині триває експертиза вилучених доказів.

Під час обшуків приміщень Української православної церкви Московського патріархату і представників цієї конфесії правоохоронці виявили ознаки організованої мережі з розповсюдження матеріалів, що розпалюють релігійну ворожнечу.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"За результатами обшуків вилучено чимало друкованої продукції, зміст якої має ознаки розпалювання релігійної та міжконфесійної ворожнечі. Серед іншого протягом двох діб вилучено 75 примірників брошури "Українська православна церква: Відносини із державою. Ставлення до АТО та церковного розколу. Питання і відповіді", що вже потрапляла в поле зору СБ України, і на яку вже є відповідний висновок експерта", - йдеться у повідомленні.

Згідно з висновком експертизи Українського науково-дослідного інституту технічної та судової експертиз, це видання "містить пропаганду релігійної нетерпимості…ображає почуття громадян… у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, розпалює релігійну міжконфесійну ворожнечу та ненависть".

Наразі експерти досліджують інші вилучені матеріали, якийм згодом також дадуть оцінку.

Нагадаємо, зранку 30 листопада силовики прийшли з обшуками до митрополита Павла, предстоятеля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу України - порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

ВідеоПрокуратура та СБУ провела обшуки у владики Павла Лебедя

"Пророцтва" владики Павла збулися за добу. Ще вчора він скаржився, що нього силовики чинять тиск, а вже сьогодні у будинку намісника Києво-Печерської Лаври провели обшуки. Справу про розпалювання міжконфесійної ворожнечі порушила СБУ. Офіційно подробиць поки не розголошують. 

Прокуратура та СБУ провела обшуки у владики Павла Лебедя

Сам митрополит назвав обшуки "політичним тиском" і розповів про корів-терористок та "підкладену брошуру".

Після цього 3 грудня, у Житомирській області та столиці почалися обшуки будівель, які належать єпархіям УПЦ Московського патріархату.

Залиште свій коментар

Вибір редакції