У приміщенні київського музею хочуть зробити готель

За словами працівників музею, ще кілька років тому розмістити готель за цією адресою хотіли бізнесмени з Канади.

Будинок-музей Булгакова, який розташовано за адресою Андріївський узвіз, 13, у Києві, потрапив до затвердженої депутатами схеми розміщення готелів.

Нагадаємо, що Київрада на засіданні сесії 17 вересня затвердила схему розміщення готелів у столиці, згідно з якою в Києві прогнозується будівництво 255 готелів до 2020 року.

Адреса одного з готелів збіглася з Будинком-музеєм Булгакова. Постояльці під час Євро-2012 повинні будуть жити за подвійною адресою: Андріївський узвіз, 13-15, пише видання.

Працівники Будинку-музею Булгакова, в свою чергу, переконані, що це не більше ніж помилка, бо за адресою Андріївський узвіз, 15 розташований Замок Річарда. За словами працівників музею, ще кілька років тому розмістити готель за цією адресою хотіли бізнесмени з Канади, проте реалізувати його вони так і не змогли.

Самі депутати стверджують, що мова йде про покинуту будівлю колишнього ресторану, яка також розташована нібито під номером 13.

Літературно-меморіальний будинок-музей Михайла Опанасовича Булгакова (на правах відділу Державного музею історії Києва) було засновано у лютому 1989 року. Музей Булгакова в Києві розташовано за адресою Андріївський узвіз, 13.

Читайте також:

Київрада погодилась не будувати у Бабиному Яру однойменний готель

У Японії згорів вщент готель з добрими привидами

Власник Черкизівського ринку відкрив найдорожчий готель Туреччини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: