У "ПриватБанку" розповіли, скільки грошей викрали в інкасаторів під Києвом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Банк обіцяє 100 тис. грн за упіймання грабіжників інкасаторського авто.

Під час пограбування інкасаторського автомобіля в Ірпені злочинці викрали 1,8 млн грн.

Про це на своїй сторінці у Facebook керівник PR-служби "ПриватБанку" Інна Музичук.

Грабіжники збили водія-інкасатора викраденим автомобілем і заблокували виїзд інкасаторського авто. Грабіжники змогли заволодіти касетами з грошима для банкомату та втекли.

"За даними СБ банку, з інкасаторського авто викрадено 1,8 млн грн в спеціальних касетах, призначених для завантаження банкоматів, що значно знижує шанси грабіжників уникнути відповідальності", - написала Музичук.

Також вона додала, що за будь-яку інформацію про осіб злочинців або місцезнаходження викрадених касет для банкоматів, яка допоможе якнайшвидше розкрити злочин, буде виплачено винагороду в розмірі 100 000 грн.

Нагадємо, зранку 17 листопада у місті Ірпінь, що біля Києва, двоє чоловіків у масках пограбували інкасаторський автомобіль.

ВідеоВ Одесі суд відправив за грати на два місяці одного з підозрюваних у нападі на інкасаторів

Втаємничений суд. В Одесі відправили за грати на два місяці без права внесення застави одного з підозрюваних у нападі на інкасаторів приватної фірми, яка здійснює обмін валют. Минулого тижня грабіжники зухвало поцупили три мільйони гривень та поранили двох інкасаторів з вогнепальної зброї.

В Одесі суд відправив за грати на два місяці одного з підозрюваних у нападі на інкасаторів

Залиште свій коментар

Вибір редакції