Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У прокат виходить фільм про корабель "Черкаси", який не здався російським окупантам в Криму

На допрем’єрному показі глядачі аплодували стоячи.

"Черкаси" на широких екранах. Вже завтра в українських кінотеатрах у прокаті з’явиться фільм про корабель Військово-морських сил України, який до останнього тримав оборону під час російської анексії Криму. Допрем’єрний показ фільму зібрав найбільший кінозал країни, глядачі його вітали стоячи, йдеться у сюжеті ТСН.12:00.

Березень 2014 року. Озеро Донузлав, Крим. Мінний тральщик "Черкаси". Екіпаж співає "Воїни світла" і не здається до останнього. Лютий 2020 року, Київ, прем’єра фільму "Черкаси". Ансамбль пісні й танцю Збройних сил України виконує вже українськомовну версію хіта, який став символом незламності українського воїна. Вони постали перед вибором - приставати на вигідні пропозиції окупанта чи залишитися вірним українському народові, і не зраджують присязі.

Відео В Україні стартує показ фільму про корабель, який до останнього опирався російській агресії в Криму

В Україні - прем'єра стрічки "Черкаси". Це фільм про український морський тральщик, який вперто і до останнього опирався російській агресії у Криму. Глядачі допрем'єрного показу аплодували знімальній групі стоячи і охоче ділилися враженнями від побаченої воєнної драми.  

В Україні стартує показ фільму про корабель, який до останнього опирався російській агресії в Криму

На прем’єру запросили тодішнього командира "Черкас" - Юрія Федаша. Саме він не здався окупанту і зумів зберегти синьо-жовтий стяг на судні. З військовою скромністю офіцер каже - він лише виконував свій обов’язок.

"Я насправді не вважаю, що я і мій екіпаж є героями. Ми просто намагалися робити свою справу, яку має робити кожен військовий. Ми намагалися максимально вийти з цієї ситуації людьми", - каже капітан.

Юрій Федаш брав участь у створенні фільму. Затверджував і актора, який грає його самого. Ним став Роман Семисало. Актор каже - найважче було навчитися віддавати накази не по-театральному.

Утім командир корабля у фільмі - не головна роль. Герой фільму - це збірний образ українського воїна. У стрічці правдиво показано, як деякі матроси та офіцери стали на бік російського загарбника. Інші ж назавжди вписали свої імена в історію російсько-української війни.

Після показу стрічки її перші глядачі вітають знімальну групу і командира "Черкас" стоячи. Уже від завтра фільм про героїчних українців у кінотеатрах у всій країні.

Нагадаємо, у 2014 році "Черкаси" до останнього тримали оборону - атаки на них тривали по 12 годин.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції