Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці вилучили антиукраїнські агітлистівки, документи з інформацією з обмеженим доступом, зброю.

Учора, 12 березня, у Дніпропетровській, Львівській, Херсонській, Миколаївській, Херсонській областях та Києві одночасно провели 28 обшуків задля "блокування підривної діяльності в інтересах держави-агресора".

Обшуки за місцем проживання, роботи, тимчасового перебування, перебування автотранспорту осіб, причетних до організації антидержавницьких акцій в Україні, провели працівники прокуратури АР Криму та Департаменту захисту національної державності СБУ, у межах кримінального провадження за фактами вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110, ч.1 ст. 111 та ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України.

"У ході вказаних обшуків здобуто докази вчинення протиправних дій в інтересах спецслужб сусідньої держави, які, після проходження процедури легалізації, дозволять здійснити публічне викриття спеціальних підривних акцій та інформаційних операцій проти Української держави. Зокрема, серед іншого, виявлено та вилучено агітаційні матеріали з підтримки анексії Криму, грошові кошти, документи, що містять інформацію з обмеженим доступом, заборонену продукцію, в тому числі гранати та патрони, які свідчать про підготовку до вказаних протиправних антиукраїнських акцій", - ідеться в повідомленні прокуратури АР Крим.

Нагадаємо, раніше речниця СБУ Олена Гітлянська повідомила що, "серед цих громадян є ті, хто має відношення до журналістського цеху, але приналежність до професії не може бути індульгенцією від законної відповідальності за антидержавницькі дії. Тому просимо вас не давати передчасні оцінки до оприлюднення всіх матеріалів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції