Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У прокуратурі розповіли про причину смерті у СІЗО підозрюваного у жорстокому вбивстві дитини

Напередодні тіло чоловіка, який перебував у камері  сам, під час вечірнього обходу виявили наглядачі. 

Сергій Шипулін, який перебував під арештом у СІЗО за підозрою у жорстокому вбивстві 8-річної дівчинки, помер від інфаркта міокарда.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, Шипуліна затримали після того, як в його гаражі знайшли розчленоване тіло його похресниці. За даними поліції, під час затримання при ньому знайшли список наступних жертв, а під час обшуку - літературу, яка може свідчити про  причетність Шипуліна до сатанинської секти.

Напередодні тіло чоловіка, який перебував у камері  сам, під час вечірнього обходу виявили наглядачі. Тюремники та слідчі відкидають версії вбивства і самогубства, спираючись на офіційні висновки першого етапу судово-медичної експертизи.

"За результатами розтину - він помер від ішемічної хвороби серця та гострої серцевої недостатності. Тобто смерть природня. На сьогоднішній день судово-медична експертиза триває. Продовжується проведення гістологічного дослідження і за його результатами вже можна буде прийняти остаточне рішення у двох кримінальних провадженнях: перше – це за фактом смерті малолітньої дитини, а друге – за фактом смерті особи, яка підозрюється у вбивстві", - каже речник прокуратури Кіровоградської області Оксана Звенигородська.

Нагадаємо, що понад тисячі кіровоградців прийшли провести в останню путь 8-річну Софійку Аманді. Дівчинка стала жертвою жахливого ритуалу. Розчленоване тіло дитини знайшли в гаражі будинку хрещеного батька дівчинки, 39-річного Сергія Шипуліна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції