У Путіна пообіцяли вплинути на бойовиків щодо демонтажу оборонних конструкцій у Станиці Луганській – Пристайко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Радник президента РФ заявив це на зустрічі "нормандської четвірки".

Під час зустрічі радників глав держав "нормандської четвірки" помічник президента РФ Владислав Сурков пообіцяв вплинути на бойовиків у питанні демонтажу оборонних конструкцій у Станиці Луганській.

Про це під час брифінгу 16 липня заявив заступник керівника Офісу президента Вадим Пристайко.

Представник України на перемовинах радників зазначив, що не вистачає рішення, якого не можуть досягти на переговорах у Мінську щодо демонтажу оборонних укріплень і саме це він обговорював з помічником Путіна.

"Владислав Сурков взяв на себе зобов'язання "вплинути" на ту сторону, щоб все було розблоковано. Конкретне питання, хто підганяє крани, як розбирають, обговорюватиметься в Мінській підгрупі", – говорить Пристайко.

Нагадаємо, 26 червня ЗСУ та бойовики "ЛНР" розпочали розведення сил і засобів біля КПВВ Станиця Луганська. Про це розведення сторони домовились ще 2016 року. Спостерігачі ОБСЄ зафіксували, що обидві сторони конфлікту відвели свої передові позиції на певну відстань у бік свого тилу та розпочали демонтаж власних позицій. За словами української влади, метою розведення сил стане ремонт мосту через річку Сіверський Донець для покращення умов проходження КПВВ.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що через вісім днів розпочнеться будівництво мосту в Станиці Луганській. Воно триватиме близько місяця. Своєю чергою, ватажок бойовиків "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що сприйматиме ремонт українським урядом мосту на КПВВ Станиця Луганська як "акт агресії". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції