Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Путіна заявили про "задовільний" стан здоров’я Сенцова

Росіяни переконують, що з українським політв’язнем усе гаразд.

Задовільним назвали стан бранця РФ Олега Сенцова у раді з розвитку громадянського суспільства і прав людини при президенті Росії. Там послалися на останні дані Федеральної служби виконання покарань.

Росіяни про здоров'я Сенцова
Рада при Президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини

В оприлюдненому документі про про стан здоров'я в’язня виправної колонії № 18 в Ямало-Ненецькому окрузі повідомляється, що засуджений "перебуває під постійним динамічним наглядом медичних працівників установи, де він відбуває покарання". У Путіна конкретизували, що йдеться про щоденний огляд Сенцова медиками установи та проведення клініко-лабораторних досліджень.

ВідеоДень народження за ґратами: історія політв'язня Олега Сенцова

Українському режисеру Олегу Сенцову сьогодні виповнилось 42 роки. Це його п'ятий день народження у в'язниці. За волонтерство та активну підтримку Майдану проти кримчанина Сенцова в Росії сфабрикували справу про тероризм, засудили на 20 років і вперто відмовляються обмінювати. Чим Олег викликав таку ненависть російської влади – ТСН нагадує його історію.  

День народження за ґратами: історія політв'язня Олега Сенцова

"Йому призначена і проводиться підтримувальна терапія, спрямована на підтримку основних функцій органів і систем організму, недопущення розвитку ускладнень. Фактів відмови Сенцова О.Г. від медичної допомоги і підтримувальної терапії не зареєстровано. Стан здоров'я оцінюється як задовільний", - наголошують у Путіна. Цю інформацію голова ради Михайло Федотов направив уповноваженому з прав людини Верховної Ради України Людмилі Денісовій.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе. 

31 травня екс-кандидатка у президенти РФ Ксенія Собчак повідомила, що мала розмову відеозв'язком із Сенцовим. Він виглядав худим та блідим, у нього випали два зуби через голодування. Лікарі, які стежать за станом здоров'я  політв’язня, попередили, що після 30 дня його голодування йому почнуть заливати до носа поживну суміш.

Омбудсмен України Людмила Денісова кілька разів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку. Денісова попередила про небезпеку голодування Сенцова - він майже не встає з ліжка. Сам Сенцов відмовився просити в Путіна помилування

Залиште свій коментар

Вибір редакції