Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Путіна визначилися з кандидатами на посаду "глави" окупованого Криму

Президент Росії вніс на розгляд три кандидатури.

Російський президент Володимир Путін вніс на розгляд "парламенту" окупованого Криму три кандидатури на пост "глави" півострова.

Про це з посиланням на спікера російського "парламенту" Криму Володимира Константинова повідомило видання "Крим. Реалії".

"Президент вніс на розгляд три кандидатури: Аксенова, Шперова і Богатиренка. Аксенов буде главою республіки, жодних сумнівів бути не повинно", – сказав Константинов.

До слова, Сергій Аксонов очолював "уряд" півострова після анексії Криму Росією.Сергій Богатиренко – голова кримської організації Комуністичної партії РФ, а Павло Шперов у вересні 2016 року став депутатом нижньої палати Держдуми з Криму.

Як повідомлялося, 8 вересня у Російській Федерації розпочалися регіональні та місцеві вибори у рамках єдиного дня голосуваня. Вибори різного рівня відбуваються у 85 регіонах країни. В окупованому Криму і Севастополі обирали "парламент" і місцеві "органи влади".

Україні, а також керівництво  Євросоюзу, деякі країни блоку та Грузія заявили про невизнання так званих "виборів", організованих Росією.

Відео Одразу декілька країн заявили про невизнання виборів в окупованому Криму

З такими заявами вже виступили Естонія, Польща, Грузія, Литва та Латвія. Напередодні Росія проводила вибори до органів місцевої влади. З 25 регіонів, плюс Крим та Севастополь, у 16, за попереднім підрахунком, перемагають провладні політики. В Москві паралельно обирали депутатів міської думи. Недопуск опозиційних кандидатів кількома тижнями раніше спровокував в місті масштабні протести.    

Одразу декілька країн заявили про невизнання виборів в окупованому Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції