У Раді буде працювати група "Наша Україна"

Переговори з цього приводу з лідерами політичних сил, що входять у фракцію НУ-НС у парламенті, вже відбулися.

У Верховній раді буде працювати група "Наша Україна".

Про це заявив лідер партії Віктор Ющенко під час засідання президії політради партії, повідомляє прес-служба Нашої України.

Він відзначив, що переговори з цього приводу з лідерами політичних сил, що входять у фракцію НУ-НС у парламенті, вже відбулися.

"На наступному тижні ми будемо формувати порядок денний груп, що входять у фракцію НУ-НС, щоб виробити єдиний парламентський голос", - заявив Ющенко.

Він також повідомив присутніх, що під час зустрічі з представниками Нашої України в парламенті координатором групи був обраний депутат Зіновій Шкутяк.

Також екс-президент відзначив необхідність перебудови партії. Ющенко відзначив, що "Наша Україна" буде формуватися як європейська політична сила.

"Модель, яка є, ми повинні радикально переробити. Я вимагаю скорочення виконавчого комітету і формування ясної для всіх структури політичної сили", - підкреслив він.

Ющенко також повідомив, що найближчим часом буде розроблена, оброблена і донесена до партійців нова концепція розвитку політичної партії європейського типу.

"Важливо, кажучи про розвиток партії, розуміти, що мобілізуючим фактором буде громадський рух, зокрема студентство, представники малого та середнього бізнесу, жіночі організації, українська інтелігенція", - вважає екс-президент.

Крім того, говорячи про політичну ситуацію в державі, Ющенко вкотре підкреслив, що формування парламентської більшості відбулось неконституційно.

Також він зазначив, що ряд політичних сил заробляють собі дивіденди на міжрегіональному протистоянні.

"Я хочу заявити, що формула розвитку політичного протистояння по лінії Схід-Захід - це не наша політика. Це кращий кремлівський сценарій, коли українці, в залежності від географії, себе тягають за чуби", - сказав екс-президент.

Як повідомлялося, Ющенко планує найближчим часом консолідувати свою політичну силу, а також провести внутрішньопартійну чистку.

Читайте також:

Позаблоковий статус коштуватиме Україні 60 мільярдів доларів

Ющенко не хоче, щоб Янукович був президентом Донбасу

Ющенко не збирається відмовлятися від державної дачі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: