У Раді бютівці побилися з регіоналами

Депутати від БЮТ заблокували трибуну Ради, незважаючи на це Литвин поставив на голосування зміни до закону про вибори. Після бійки та сутичок трибуну було розблоковано.

У сесійній залі парламенту вранці 3 лютого сталася бійка між народними депутатами від фракції Партії регіонів і фракції Блоку Юлії Тимошенко.

Під час перерви в позачерговому засіданні депутати від опозиції попрямували до трибуни і президії Ради з метою їх блокування, а депутати від БЮТ спробували їм завадити.

В результаті сталася невелика бійка, в якій брав участь, зокрема, депутат Роман Забзалюк (БЮТ).

Після цього депутати від БЮТ заблокували парламентську трибуну. Втім, спікер Володимир Литвин виніс на голосування законопроект щодо змін у виборче законодавство.

Наразі Рада голосує окремо по кожній поправці даного законопроекту. Спочатку під час голосування під трибуною залишалася велика кількість депутатів, але згодом вони розійшлися по робочих місцях. Біля трибуни залишилися кілька народних обранців.

Як відомо, в середу Рада відкрила своє позачергове пленарне засідання після тривалого блокування. Група народних депутатів від Партії регіонів чергувала вночі в сесійній залі, і з 8 ранку вони заблокували трибуну, президію ВР, а також частину входів до зали.

Єдине питання порядку денного позачергового засідання - зміни в закон про вибори президента, що передбачають виключення з виборчого закону норми, відповідно до якої засідання виборчої комісії є повноважним, якщо в ньому бере участь не меншого 2/3 її складу.

Читайте також:

Регіонали розблокували Раду і пішли на перерву

БЮТ блокуватиме прийняття в Раді змін до закону про вибори

"Регіонали" заблокували Раду, яку самі скликали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: