У Раді хочуть дати можливість чоловікам брати декретні відпустки. 80% новоспечених татусів виступають за

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі українські компанії теж переважно лояльно ставляться до працівників, які хочуть взяти таку відпустку.

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, згідно з яким, чоловікам у зв'язку з народженням дитини надаватиметься десятиденна оплачувана відпустка. Нардепи таким чином хочуть зробити батьків відповідальнішими, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Тим часом останні опитування демонструють, що дедалі більше чоловіків узагалі готові піти в декретну відпустку. Принаймні таку можливість не відкидають понад 80% опитаних.

Щоби без проблем з роботи або навчання відпускали чоловіків, у яких народилася дитина, перейнялися народні депутати. У Верховній Раді зареєстрований законопроект, яким для татусів запроваджується додатковий відпочинок.

ВідеоНовоспеченим татусям хочуть надавати десятиденну оплачувану відпустку

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, згідно з яким, чоловікам у зв'язку з народженням дитини надаватиметься десятиденна оплачувана відпустка. Автори - народні депутати - таким чином хочуть зробити батьків відповідальнішими. Тим часом дедалі більше чоловіків узагалі готові піти в декретну відпустку.  

Новоспеченим татусям хочуть надавати десятиденну оплачувану відпустку

Тим часом останні опитування демонструють, що татусі готові й довше побути з дитиною. 15% чоловіків брали декретну відпустку, а 83% чоловіків лояльно ставляться до цього питання і за певних обставинах можуть розглянути такий варіант, що на роботу вийде мама.

Мама Наталі вже три місяці як вийшла на роботу. Із нянею не подружилася. Тепер із нею цілий день - тато. Богдан не в декреті, він працює дистанційно. Роботу робить, коли донька спить.

Денис навпаки - тільки готується залишитися з дітьми вдома. У нього дві чотиримісячні доньки. Із візочком він курсує під роботою, де саме вирішує питання про вихід у декретну відпустку. У компанії, де працює, каже, що лояльно ставляться до новоспечених батьків. Мам у декреті підтримують грошима цілий рік. На тат, що туди йдуть, така практика не поширюється, проте їх преміюють.

"А чому я не можу цього робити? Тим паче у нас зараз трішки не вистачає молока і ми перейшли на прикорм, є можливість годувати так. Чому б і ні?" - підкреслює він.

Додаткові, оплачувані, нехай і лише 10 днів відпустки - опитані татусі підтримують. Автори законопроекту певні, що до літа закон у Раді розглянуть.

Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції