У Раді хочуть послухати про смертельну інфекцію

3-го листопада у депутатів заплановано послухати звіти міністра охорони здоров’я та головного санітарного лікаря про ситуацію в Західній Україні.

У парламенті зареєстрований проект постанови про заслуховування звітів міністра охорони здоров’я та головного держсанлікаря.

Авторами документу є депутати від НУ-НС Михайло Полянчич та Леся Оробець (Єдиний центр).

Вони пропонують заслухати звіти 3 листопада.

Автори постанови зазначають, що основною темою звітів є ситуація, що склалася у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській областях у зв‘язку із збільшенням смертельних випадків від захворювань невстановленим типом ГРВ.

Депутати наголошують, що ситуація, що склалася, потребує злагоджених дій не лише місцевої влади та МОЗ, але й координації зусиль всіх органів центральної влади, зокрема МНС, Міністерства освіти, Міністерства оборони.

"Тому, результатом звіту міністра охорони здоров’я та головного санітарного лікаря має стати затвердження Верховною Радою постанови про реалізацію комплексу заходів, щодо боротьби з розповсюдженням захворювання", - зазначається у повідомленні.

Як відомо, у трьох Західних областях за останніми даними зафіксовано 30 летальних випадків внаслідок захворювання на грип та гострі респіраторні захворювання.

Читайте також:

У Львові лікувати хворих відправлять студентів-медиків

На Тернопільщині від вірусної пневмонії вже померли одинадцять людей

Вірусна атака з заходу

Від епідемії постраждали вагітні та працездатні люди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: