У Раді хочуть заборонити всім російським виконавцям виступати в Україні

Нардепи побоюються, що через зірок можуть здійснювати інформаційну війну. 

У Верховній Раді зареєстрували проект закону №6660, що передбачає заборону на виступи всіх російських виконавців в Україні та забороняє українцям гастролювати в окупованому Криму, ОРДЛО та у Росії.

Документ відправили на розгляд у профільному комітеті. Зареєстрували його позафракційні народні обранці Андрій Іллєнко, Юрій Левченко, Михайло Головко та Олег Осуховський.

У тексті пояснювальної записки йдеться, що РФ веде інформаційну війну проти України "особливо за допомогою російських гастролерів", тому важливо заборонити їм виступи на території Україні, зокрема і окупованій.

Також проект закону передбачає, що українським артистам будуть заборонені виступи на окупованих територіях через неможливість гарантувати безпеку, та у РФ, бо вони можуть "стати її заручниками чи об'єктами для використання задля пропаганди".

Як повідомлялося раніше, днями російського виконавця Андрія Лисікова, який виступає під псевдонімом Дельфин, не пустили до України, де він мав взяти участь у столичному фестивалі Atlas Weekend. Група відіграла концерт без лідера. На екранах транслювалися слова пісень виконавця, тож їх співала публіка. 

Залиште свій коментар