У Раді Мєдвєдєва назвали безграмотним двієчником

В "Нашій Україні" вважають, що президент РФ називає учасників українського визвольного руху нацистами від незнання історії.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв є двієчником з історії. Про це свідчить те, що він назвав учасників українського національно-визвольного руху поплічниками нацистів.

Таку думку висловив народний депутат, представник громадського руху "За Україну" Ярослав Кендзьор. "Ця заява характеризує російського президента як просто безграмотного в історії персонажа", - впевнений політик.

Також він назвав безграмотними коментарі Мєдвєдєва відносно резолюцій міжнародних організацій, які однаково засуджують режими Гітлера і Сталіна. "Мені дивно, що Мєдвєдєв досі не вивчив історію. Московському безграмотному президенту, якщо він не вірить написаному, слід принаймні подивитися відеохроніки того часу, коли браталися Молотов і Ріббентроп", - відзначив Кендзьор.

"Сьогодні є більш ніж достатньо фактажу для того, щоб пересвідчитися у злочинності і фашистського, і радянського режимів. Те, що Гітлер і Сталін - два тирани XX сторіччя, які підпалили світову пожежу і вкинули в неї українську націю - є фактом беззаперечним", - констатував він.

"Те, що режими Сталіна і Гітлера були злочинними, сьогодні ніхто заперечувати не буде. Більше того, фашизм радянський був на кілька порядків вище, бо нищив насамперед свій народ", - додав Кендзьор.

Нагадаємо, напередодні у виступі, присвяченому 70-й річниці початку Другої світової війни, Дмитро Мєдвєдєв дорікнув Україні та країнам Балтії за те, що вони оголошують "колишніх нацистських поплічників" своїми героями.

Крім того, російський президент засудив резолюцію Парламентської асамблеї ОБСЄ, яка "зробила фашистську Німеччину і Радянський Союз рівно відповідальними за Другу світову війну". Таку позицію Мєдвєдєв назвав "цинічною брехнею".

Читайте також:

Мєдвєдєв: Україна оголошує героями нацистських поплічників

Меркель пообіцяла Мєдвєдєву боротися з героїзацією нацизму в Україні

Кремль не дозволить Україні переписувати спільну історію

РФ: прирівняння СРСР до гітлерівської Німеччини неприпустиме

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: