Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РНБО розповіли, чи будуть карати юзерів за користування заблокованими сайтами

Українські правоохоронці не могли би переслідувати за розповсюдження злочинного контенту на цих сайтах.

Українські користувачі соціальних мереж не будуть каратися за обхід блокування заборонених в Україні російських сайтів.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1 розповів керівник служби з питань інформаційної безпеки Ради національної безпеки і оборони Валентин Петров.

"Ми не торкаємось контенту і навіть якщо якийсь користувач обійде блокування, будь ласка, користуйтесь. Користувачі не будуть ніяким чином каратись, але ми зменшимо аудиторію російських сайтів", - сказав посадовець.

Валентин Петров зазначив, що українські правоохоронці не могли би переслідувати за розповсюдження злочинного контенту у російських соцмережах, адже їхні сервери розташовані у Москві.

Нагадаємо, 16 травня російські соцмережі "ВКонтакте" і "Одноклассники" потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом, обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів за "надання послуг доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів".

Президент Петро Порошенко зазначив, що санкції, які були введені проти Росії, можуть бути переглянуті після повного виведення російських військ з території України.

Відео Юзерів не каратимуть за користування забороненими соцмережами – Петров

Залиште свій коментар

Вибір редакції