У Раді офіційно з’явилась нова парламентська більшість

Парламентська більшість створена на підставі відповідної угоди між фракціями Партії регіонів, Компартії та Блоку Литвина. До складу більшості у даний час входить 227 депутатів.

У Верховній раді 5 жовтня офіційно оголошено про створення парламентської більшості. Відповідну заяву під час ранкового засідання зробив спікер парламенту Володимир Литвин.

За його словами, парламентська більшість створена на підставі відповідної угоди між фракціями Партії регіонів, Комуністичної партії та Блоку Литвина. До складу більшості у даний час входить 227 депутатів.

Нагадаємо, 4 жовтня лідери фракцій Партії регіонів Олександр Єфремов, Комуністичної партії Петро Симоненко та Блоку Литвина Ігор Шаров підписали угоду про створення парламентської більшості "Стабільність і реформи".

До рішення Конституційного суду про скасування політреформи 2004 року у парламенті існувала коаліція під такою ж назвою – "Стабільність і реформи".

Оскільки відповідно до Конституції 1996 року, дію якої поновлено, у парламенті не передбачається створення коаліції, ці три фракції створили парламентську більшість.

Говорячи про різницю між коаліційною угодою та угодою щодо створення парламентської більшості, глава ВР Володимир Литвин сказав: "Зміниться форма, а зміст залишиться".

Читайте також:

У Раді підписано нову угоду про створення парламентської більшості

Опозиція об'єдналася з вимогою дострокових виборів

Литвин: потрібен 10-річний мораторій на зміни законів про вибори

ВідеоУ Раді офіційно з’явилась нова парламентська більшість

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: