У Раді підписано нову угоду про створення парламентської більшості

Замість коаліційної угоди фракції підписали документ щодо створення парламентської більшості. "Зміниться форма, а зміст залишиться", - пояснив цей крок Володимир Литвин.

Лідери фракцій Партії регіонів Олександр Єфремов, Комуністичної партії Петро Симоненко та Блоку Литвина Ігор Шаров підписали угоду про створення парламентської більшості "Стабільність і реформи".

На церемонії підписання угоди були присутні голова Верховної ради Володимир Литвин, прем’єр-міністр Микола Азаров, перший заступник голови ВР Адам Мартинюк та перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв.

До рішення Конституційного суду про скасування політреформи 2004 року у парламенті існувала коаліція під такою ж назвою – "Стабільність і реформи".

Оскільки відповідно до Конституції 1996 року, дію якої поновлено, у парламенті не передбачається створення коаліції, ці три фракції створили парламентську більшість.

Литвин заявляв, що підписання такої угоди про створення парламентської більшості - це є "бажання депутатів, бажання фракцій продовжити нести надзвичайно складну відповідальність за організацію роботи ВР, а також за реалізацію рішень, які будуть прийняті Кабінетом міністрів України".

Говорячи про різницю між коаліційною угодою та угодою щодо створення парламентської більшості, Литвин сказав: "Зміниться форма, а зміст залишиться".

Про скасування конституційної реформи-2004 читайте тут

АНАЛІТИКА ПО ТЕМІ

Сиди. Мовчи. Дивись

Політична анатомія. Без тіла. Без шкіри. Без хребта?

Политическая реформа: похороны под аплодисменты

Развилка для Януковича

Любовь и ястребы

Великий кормчий

Читайте також:

Янукович заявив про подальші зміни у Конституції

Янукович може піти на третій термін

Довідка: які повноваження отримав Янукович після зміни Конституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: