У Раді пообіцяли віддати квартири депутатів багатодітним родинам

Новий глава регламентного комітету ВР Володимир Макєєнко хоче перетворити парламентський автопарк на таксопарк, а із закону прибрати норму про забезпечення депутатів житлом.

Новий глава регламентного комітету Верховної ради Володимир Макєєнко розповів, що збирається перетворити парламентський автопарк на таксопарк, а квартири народних депутатів віддати багатодітним родинам.

"Звичайно, ми скоротимо свої витрати", - повідомив Макєєнко, зазначивши, що таке "чітке завдання" дав президент.

Зокрема, зауважив він, "депутати можуть літати за свій рахунок і платити за послуги Залу офіційних делегацій аеропорту "Бориспіль" зі своєї кишені".

Водночас збиткові санаторії він вважає поки що продавати недоцільно. "Продавати під час кризи - це невигідно. Нормальний господар продає завжди на піку вартості. Потрібно подивитися, хто ними користується. Наскільки я пам'ятаю, половина путівок продається вільно на ринку. Потрібно навести порядок і виводити їх на самоокупність. Я - прихильник тієї системи, коли санаторії та автопарки заробляли би", - сказав Макєєнко.

Щодо автопарків, уточнив він, то 80% депутатів користуються особистим транспортом. "Чому ж тоді машини, що стоять у парламентському гаражі, не можуть виконувати функції таксопарку і їздити з лічильниками, заробляючи гроші?", - запитав він.

"Я ж не з вулиці, розумію, що "калимом" займаються дуже багато водіїв, які працюють у Верховній раді. У народі є таке поняття, як четвертий таксопарк - це машини, пов'язані з Адміністрацією президента, Кабміном, Верховною радою, які займаються приватним візництвом", - розповів глава регламентного комітету.

Він також наголосив, що 17 квартир, розданих народним депутатам у минулому році, і які отримали статус службових, він приватизувати не дозволить.

"Ніхто при мені нічого не отримає. Я думаю, що потрібно провести зміни до закону про статус народного депутата, де раз і назавжди прибрати норму про те, що депутат забезпечується службовим або постійним житлом. Нехай приїжджають і знімають житло, як будь-які інші фахівці, які приїжджають до Києва. Що ти за депутат, якщо не можеш забезпечити себе житлом? Що ти можеш зробити за таких обставин для людей?! Це смішно", - переконаний Макєєнко.

"Ці вічні теми з приводу квартир, машин, путівок вже дістали. Ми публічно виставимо ці квартири і віддамо багатодітним сім'ям. Як ви думаєте, лідер Партії регіонів підтримає мене? Обома руками!", - додав він.

Читайте також:

Литвин наказав вирахувати мільйон з депутатських зарплат

Через кризу міністри Азарова пересіли на старі "Лексуси"

Депутати намагаються привласнити державні квартири

Одна хвилина роботи Ради обходиться бюджету у 20 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: