У Раді прогнозують, що наступним з Кабміну звільнять Табачника

На думку нардепів, за міністром охорони здоров'я, віце-прем'єром з ЖКГ і профільним міністром повинен піти міністр освіти.

Народні депутати вважають, що причина звільнення віце-прем'єра Віктора Тихонова - не проблеми в житлово-комунальному господарстві, а пошуки крайнього у владній команді. За такою логікою уряду, наступним буде звільнено главу Міносвіти Дмитра Табачника, прогнозують в Раді.

"Це може бути усе що завгодно, окрім плачевного стану справи в житлово-комунальній сфері. Від Тихонова не залежало формування місцевих тарифів - це питання місцевого самоврядування. Владі треба випустити пару, знайти цапа-відбувайла - ним стала людина, яка не дуже вписувалася у владну команду. Ось і вирішили ним пожертвувати. Ходили ще чутки про його конфлікт з Ахметовим, але не думаю, що причина була саме в цьому", - заявив в коментарі ТСН.ua нардеп Тарас Чорновіл.

Солідарний з Чорноволом і екс-бютівець Анатолій Семинога.

"Гадаю, що владі треба було знайти цапа-відбувайла, зняти напругу в суспільстві. Ним і став Тихонов, оскільки в ЖКГ стан справ був дуже важкий. Хоча наскільки я знаю Тихонова, він був авторитетною людиною в партійних кругах", - заявив ТСН.ua Семинога.

За словами екс-бютівця, якщо слідувати логіці влади, то за міністром охорони здоров'я, віце-прем'єром з ЖКГ і профільним міністром повинен піти міністр освіти, оскільки саме в цих трьох сферах були провалені реформи.

"Де в нас найбільші проблеми? У ЖКГ, в охороні здоров'я і в системі освіти. Ці галузі не були реформовані. З перших двох міністерств чиновники вже пішли, на черзі - міністр Табачник", - вважає Семинога.

Читайте також:

Партія регіонів: відставки в уряді будуть постійними

Кабміну Азарова передрікають нову хвилю відставок

Віце-прем’єром ЖКГ стане губернатор Черкащини Сергій Тулуб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: