У Раді відкрився базар південнокорейських масажних ліжок

На третьому поверсі будівлі парламенту продають масажні ліжка та газові котли, а народних депутатів частують печивом зі згущеним молоком.

У Верховній раді днями відкрився міні-ярмарок. На третьому поверсі будівлі продають масажні ліжка, автомобільні покришки, обігрівачі та газові котли з Південної Кореї.

"Тут всі товари південнокорейського виробництва. 11 грудня спікер Володимир Литвин був у Сеулі. Це виставка ніби подяка за теплий прийом", - сказала консультант з продажу масажних ліжок.

Офіційна назва виставки – "Корейська культура і високі технології". Її відвідувачів зустрічають українки, одягнені в національні корейські костюми.

Насамперед дівчата пропонують гостям оцінити свіжоспечене печиво - горішки зі згущеним молоком. Солодощі готують на очах у депутатів. Спеціальна піч, у якій роблять печиво, - один з експонатів. Біля нього і збирається найбільше народних обранців.

Зате торгівля масажними ліжками у депутатських хоромах просувається дуже погано. На думку журналістів, нардепів насторожує досить висока вартість товару - 22 тисячі гривень. Окрім того, роздягатися на людях, щоб випробувати всю красу масажу, їм, вочевидь, не дуже зручно.

Читайте також:

Депутати бояться, що через нестачу грошей на них впаде купол Ради

Кожен депутат обходиться країні у півмільйона гривень на рік

Депутатам куплять комп'ютери на 74 мільйони доларів

Депутати Південної Кореї побилися через безкоштовну їжу (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: