У Раді з’явиться нова парламентська група, її очолить екс-прес-секретар Ющенка

Робочий варіант офіційної назви проекту - група "Європейські демократи". Очікується, що її керівником буде оголошено колишню прес-секретаря Ющенка Ірину Геращенко.

У Верховній раді йде збір підписів для оформлення нової парламентської групи. Станом на останній робочий день перед Великоднем було зібрано 12 підписів про створення групи при необхідних 15-ти. Про це повідомляє поінформоване джерело у Раді.

До групи мають увійти депутати Олександр Третьяков (в кулуарах об'єднання вже назвали "група Третьякова") та Ірина Геращенко, а також колишній бізнес-партнер Третьякова Едуард Зейналов.

До групи також записалися Анатолій Гриценко і Микола Катеринчук, які разом з Третьяковим розраховують створити нову об'єднану партію.

Як повідомляється, до "групи Третьякова" також хочуть члени "Народної самооборони" Юрій Гримчак і Володимир Ар'єв, рухівці Борис Тарасюк, Олександр Чорноволенко і В’ячеслав Коваль, позапартійний Мустафа Джемільов, екс-"бютівець" Святослав Олійник.

Робочий варіант офіційної назви проекту - група "Європейські демократи". Очікується, що її керівником буде оголошено колишню прес-секретаря Ющенка Ірину Геращенко.

Як відомо, об'єднавшись у групу, депутати отримають права фракції - вони зможуть делегувати свого представника на погоджувальну раду і брати участь в обговоренні порядку денного сесії.

Також вони зможуть виступати з трибуни з будь-якого приводу та ініціювати перерву в засіданні парламенту. За певних умов, дивлячись, як буде прописано закон про вибори до наступної Верховної ради, вони зможуть делегувати своїх людей до виборчих комісій.

Читайте також:

Головними прогульниками Верховної ради стали Ахметов і брат Ющенка

У Раді знайшли, хто посмертно зареєстрував регіонала Лісіна

Рада узаконила безвідповідальність депутатів перед виборцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: